Tanrıların Alacakaranlığı

0 değerlendirme
35.00 TL
Barkod: #9786051428109
Stok Durumu: Stokta
Durumu: Yeni
Yayınevi: Artemis Yayınları
'Erich Von Dänıken'in Fikirlerinin Efsanevi Bir Çekiciliği Var.'-James A. Herrick, Christianity Today-Bolivya'daki And Dağları'nın tepesinde -deniz seviyesinden 4.000 metre yükseklikte- Taş Devri sakinleri tarafından inşa edilmesi mümkün...
AÇIKLAMA

"Erich Von Dänıken'in Fikirlerinin Efsanevi Bir Çekiciliği Var."
-James A. Herrick, Christianity Today-

Bolivya'daki And Dağları'nın tepesinde -deniz seviyesinden 4.000 metre yükseklikte- Taş Devri sakinleri tarafından inşa edilmesi mümkün olmayan bir antik şehir, Puma Punku yer alıyor. "Bu şehir resmen göğe yükseliyor," diye yazıyor
-Erich von Däniken.-

"Tanrıların Alaca Karanlığı'nda," diyor yazar, "400 yıl önce, Puma Punku'nun muhteşem taş bloklarının önünde duran ilk ziyaretçilerin nefesini kesen şeyi belgelemek istiyorum. Arkeologların yüzlerce yıl önce ne keşfettiğini ve asırlardır ne kadarının kasten yok edildiğini göstermek istiyorum. Aynı zamanda Puma Punku'yu Taş Devri insanlarının inşa etmediğini de kanıtlayacağım.

"Ve tanrılar, zamanı geldiğinde uzun yolculuklarından dönerek yeniden dünyada boy gösterecekler. Sözde tanrılar, diğer bir deyişle dünya dışı varlıklar sayesinde akıl almaz bir tanrı şoku yaşamaya hazır olsak iyi olur.

"Biraz olsun aklı olan biri bile yıldızlar arası yolculuğun imkânsız olduğunu ve muhtemelen öyle kalacağını bilmez mi? Ve uzaylıların asla bize benzemeyeceğini?

"Eh, sevgili okuyucularım, ben bu önyargıları yok edeceğim. Sistematik olarak. Adım adım, parça parça."

Erich von Däniken, kendine has üslubuyla bu önyargıları alıp hiçbir yazarın altından kalkamayacağı bir açıklıkla gerçeğe kavuşturuyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 270Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları

  • Yazar : Erich Von Daniken
  • İlk Baskı Yılı : 2015
  • Dil : Türkçe
  • Sayfa Sayısı : 268
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.