Sherlock Lüpen ve Ben - Aldatmacalar Limanı - Ciltli

0 değerlendirme
35.10 TL 45.00 TL -22%
Barkod: #9786050973495
Stok Durumu: Stokta
Durumu: Yeni
Yayınevi: Doğan Egmont
Sıradışı üç çocuk, birbirinden kopamayan üç arkadaş. Suçlular dünyasında iz bırakacak üç zihin. Nefes kesen bir macera serisi. Irene’in babasının eski bir arkadaşı, ona kaçırılmayacak bir teklif yapmak üzere uzun yıllar so...
AÇIKLAMA

Sıradışı üç çocuk, birbirinden kopamayan üç arkadaş. Suçlular dünyasında iz bırakacak üç zihin.
Nefes kesen bir macera serisi.

Irene’in babasının eski bir arkadaşı, ona kaçırılmayacak bir teklif yapmak üzere uzun yıllar sonra ortaya çıkar. Teklifi, ona İskoçya’da bir şato satmaktır. Irene, Sherlock ve Arsen, Bay Adler’e bu şatoyu görmek için yapacağı yolculukta eşlik ederler. Ancak Clyde Nehri’nin sakin kıyılarına bakan şatonun güzelliği, onları bekleyen tehlikeleri gizlemek için yeterli değildir. Rahatsız edici gizli mesajlar ve uzaktan gelen garip misafir, gizemi iyice artırır. Irene, şatonun duvarları arasında saklanan, hayatını sonsuza dek değiştirecek gerçeği keşfetmek üzeredir.

Avrupa’nın çeşitli limanlarından yola çıkan şık tekneler, sularımızda gittikçe daha sık görülmeye başlıyor. Bu yeni misafirler, Glasgow Limanı’nın çalışkan denizcilerinin, balıkçılarının ve hatta şehirden gelen tatilcilerin dikkatinden kaçmıyor. İskoçya sahillerinin vahşi ve ağırbaşlı cazibesi, birçok maceraperest denizciyi kendine çekiyor. Ancak kim uzaktan gelen bu esrarengiz yolcuları gerçekten tanıdığını söyleyebilir ki!

  • Baskı Yılı : 1.Baskı 2021
  • Sayfa Sayısı : 174
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.