7.Sınıf İngilizce Öğreniyorum-Resimli Kelime Kartları

0 değerlendirme
18.75 TL 25.00 TL -25%
Barkod: #9786057671424
Stok Durumu: Stokta
Durumu: Yeni
Yazar: Kolektif
Yayınevi: Nut Publishing
7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları Görsel hafızaya hitap eden bu kartlar sayesinde 7. sınıf öğrencileri, İngilizce kelimeleri daha hızlı ve kolay şekilde ezberleyebilecekler! 7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Res...
AÇIKLAMA

 

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları

Görsel hafızaya hitap eden bu kartlar sayesinde 7. sınıf öğrencileri, İngilizce kelimeleri daha hızlı ve kolay şekilde ezberleyebilecekler!

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları; 7. sınıf müfredatına uygun tam 232 kelimeden oluşmaktadır. Her kelimenin anlamının yanı sıra örnek cümle, örnek cümle anlamı ve kelimenin türü de verilmektedir. Ayrıca öğrenciler, kelimelerin hangi ünitelere dahil olduğunu da görebileceklerdir. Resimler ise kelimeleri hafızalarında canlandırmalarını ve eğlenerek öğrenmelerini sağlayacaktır.

Zincirli tasarımı, kartların dağılmasını ve kaybolmasını önlediği gibi selefonlu yapısı da kartların kısa sürede yıpranmasını engelleyecektir.

7. Sınıf İngilizce Öğreniyorum Resimli Kelime Kartları sayesinde İngilizce öğrenmek, öğrenciler için artık çok daha eğlenceli ve kolay!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

  • Yazar : Kolektif
  • Hamur Tipi : 1. Hamur
  • Ebat : 7,5 x 11
  • İlk Baskı Yılı : 2019
  • Baskı Sayısı : 1. Basım
  • Dil : Türkçe - İngilizce
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.