10. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları Seti Tonguç Akademi

0 değerlendirme
34.00 TL
Barkod: #9786057716361
Stok Durumu: Stokta
Durumu: Yeni
Yazar: Kolektif
Yayınevi: Tonguç Akademi
10.1 Akıl Haritaları seti ile bu sene öğrenmen gereken her şey elinin altında olacak! Üstelik senin için özel olarak hazırladığımız Akıl Haritaları setimiz yenilenen 2019-2020 müfredatına uygun olarak düzenlendi! Akıl Haritalar...

Kampanyalı Ürün


Bu ürünü almanız durumunda aşağıdaki seçeceğiniz ürün kampanyalı...
AÇIKLAMA

10.1 Akıl Haritaları seti ile bu sene öğrenmen gereken her şey elinin altında olacak!

Üstelik senin için özel olarak hazırladığımız Akıl Haritaları setimiz yenilenen 2019-2020 müfredatına uygun olarak düzenlendi!

Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. 10.1 Akıl Haritaları setimiz Edebiyat, Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji  derslerinden oluşuyor. İçerisinde 7 adet harita seni bekliyor. Bu akıl haritaları ile derslere ait tüm konuları tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin “Büyük Resmini” bir bakışta görmüş olacaksın!

Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların özünü içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel bilgileri ise bol bol görselle destekliyor. Böylelikle de akılda kalıcılığı da artıyor. Üstelik her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin!

10. Sınıf 1. Dönem Akıl Haritaları setini sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş!
 

  • Yazar : Kolektif
  • Dil : Türkçe
  • Basım Yeri : Türkiye - İstanbul
  • Sayfa Sayısı : 7
  • Ebat : 19,50 / 27,00 cm
  • Hamur Tipi : 1. Hamur
  • Basım Tarihi : Ekim 2019
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.